top of page
2 RZĘDY
4 RZĘDY
JODEŁKA
PRZEJDZ DALEJ >>>
W KARTOTECE WPISAŁEŚ        GOŚCI

Jarek z Wojtkiem właśnie dostali info że na stronie KARTOTEKA w polu ilość gości wpisałeś .... i zabrali się do roboty. Jak widzisz w tle ciężko pracują i zanim skończysz to czytać stoły powinny być ustawione. Teraz tylko posadź gości i w razie potrzeby usuń niepotrzebne stoły.

  • Stoły można dodawać na początku i na końcu każdego rzędu. 

  • Stoły usuwamy klikając na stół i potwierdzając TAK lub NIE

  • Nie zapomnij że młodzi często siedzą na środku ostatniego rzędu od kuchni. Ułatwia to montaż dekoracji za parą młodą gdyż jest tam ściana. W takim przypadku najlepiej nie sadzać nikogo na przeciwko a cały stół przeznaczyć dla pary młodej

  • Jeśli chcecie siedzieć oddzielnie można dodać stół dla pary młodej....     w opcji PARA MŁODA( 1 stół) lub PARA MŁODA I ŚWIADKOWIE(2 stoły)

  • w każdej chwili możesz zmienić rodzaj stołów lub ustawienie klikając na ZMIEŃ USTAWIENIE

  • Dodając Gościa do miejsca komputer sprawdza za każdym razem czy gość już ma miejsce dlatego czasami trzeba poczekać sekundę przed otwarciem listy na wgranie się danych.

  • stoły posiadają numerki tylko dla ułatwienia. Bardzo często młodzi numerują stoły jako rzędy. Czyli w ustawieniu 3 rzędów prostokątnych stołów robią trzy stoły. 

MIŁEJ ZABAWY

ZAMKNIJ X

Po zaznaczeniu rodzaju stołów zostaniesz przeniesiony do strony z ustawionymi stołami dla ilości gości wpisanej w kartotece. . Będziesz tam można jeszcze zmienić ilość a następnie przypisać gości do miejsc.

UWAGA 

1. Po kliknięciu na odpowiednie miejsce pojawi się lista wyboru z gośćmi wpisanymi na stronie "LISATA GOŚCI"

2. Komputer sprawdza za kazdym razem czy gosc jest już wybrany dlatego czasami trzeba poczekać sekunde na wgranie się danych.

2 RZĘDY
3 RZĘDY
4 RZĘDY
JODEŁKA
OKRĄGŁE
bottom of page